Antalya Doğalgaz, Antalya Doğalgaz Firmaları

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

HİZMETLER

Doğalgaz Kombi Montajı Hizmetimiz

Doğalgaz Kombi Montajı Hizmetimiz

 Antalya doğal tesisatınızı kapınızdaki kutudan eve taşıma işlemini yaptıktan sonra en önemli unsur "Kombiniz" olacaktır. Doğalgaz hattınız çelik siyah borular aracılığı ile kombinize bağlanır ve ardından plastik beyaz taşıma boruları ve peteklerin kurulumu yapılmadan önce kombinizin montajı yapılır. Montaj işleminiz, işinde usta ustalarımız tarafından siz değerli müşterilerimizin kullanmasında problem yaratmayacak şekilde, evinizin büyüklüğü, kullanım alanlarını etkilemeden, sizlere rahat bir ortam sunması hedeflenerek, gerekli test işlemleri yapıldıktan sonra "Kombinizin Montajı" tamamlanarak, diğer malzemelerin kurulumuz yapılır.

Doğalgaz Tesisatı’ nın Kurulumu

Doğalgaz Tesisatı’ nın Kurulumu


 Dört mevsimi yaşadığımız Ülkemizde, soğukları hemen hemen herkes tarafından hissedilmektedir. Evlerimiz de ısınmak için kömür veya elektrik kullanmak hem bütçemize hem de doğaya zarar vereceği için artık Antalya doğalgaz olarak doğalgaz’ a geçiş yapmanın, zamanının geldiğini düşündüğünüz anda Miske Mühendislik olarak, kapınıza kadar gelen doğalgaz tesisatınızın kurulumu yapmaktayız.

- Doğalgaz borularının yerleşeceği alan kolay ulaşılabilir ve görülebilecek şekilde döşenir.

- Doğalgazda en önemli etken ise gazın taşınacağı, sıcak ve soğuk su borularının sağlam, dayanıklı olmasıdır.

- Doğalgaz vanalarının, darbe görmeyecek, çocukların yetişemeyeceği ve kullanışlı ve bir yerde konumlandırılması gerekmektedir.

- Boruların sabitlenmesi, yerleştirilen doğalgaz borularının duvara çelik dübel ile sabitlenmeleri çok önemlidir.

- Doğalgaz borularının dış etkenlere yangına, depreme karşı dayanıklı olmaları gerekmektedir. Yanmayan, esnemeyen darbelere karşı borular kullanılmalıdır. Doğalgaz borularının elektrik tesisatlarına en az 15-20 cm mesafede konumlandırılması gerekmektedir.

-  Doğalgaz borusunun geçtiği ana sistemin paslanmaya karşı dayanıklı olması ve nem ile temas etmeyecek şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir.

- Antalya doğalgaz tesisatınızın yapıldıktan sonra peteklerin yerleşimi ve kurulum işlemi yapılır. Her odanın boyutuna göre tercih edilen petekler konumlandırılırken kullanılması gereken petek boyutları dikkate alınarak işlem yapılır. Petek için gerekli testler yapıldıktan sonra doğalgaz tesisatına eklenir.

Antalya Doğalgaz Ücretsiz Keşif Fırsatı

Antalya Doğalgaz Ücretsiz Keşif Fırsatı

 Antalya doğalgaz firması olarak siz değerli müşterilerimizin rahatlığını istemekteyiz. Evinizde, iş yerinizde artık doğalgaz kullanmak istediğiniz an Antalya doğalgaz firmaları arasından şöyle bir sıyrılıp hemen karşınıza çıkıyoruz.

 Kapımıza kadar gelen doğalgaz hattı dairemize nasıl gelecek? Hangi doğalgaz firması işin iyisi? Kullanılacak malzemeler nasıl olmalı? Ne kadar fiyatı var? Güvenlimi?  Gibi birçok soru kafanızda sürekli dolaşmaktadır.

 Bu gibi durumlarda Miske Mühendisliğin siz değerli müşterilerine sunduğu Antalya doğalgaz ücretsiz keşif fırsatını kaçırmamalısınız.

 Bir telefonla firmamıza ulaşıp, hem ekibimizin hem de sizlerin uygun olduğu bir zaman içerisinde, ekibimiz doğalgaz hattının döşeneceği yere gelerek bir taslak çıkartırlar.

 Boru hattı nereden geçecek? Hangi model kombi kullanmalısınız? Odanıza büyüklüğüne ve konumuna bağlı olarak peteklerin kaçar tane ve hangi alanlara konulması gerektiği ve Antalya doğalgaz tesisatı fiyatının ne kadar olacağını sizlere sunmaktayız.

Eğer hem aklınıza hem de bütçenize uygun olduğunuz anda ücretsiz keşif sayesinde artık sizlerde birer doğalgaz kullanıcısı olmanın farkını yaşayacaksınız.