Antalya Doğalgaz, Antalya Doğalgaz Firmaları

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

ANTALYA DOĞALGAZ TESİSAT FİYATLARI

ANTALYA DOĞALGAZ TESİSAT FİYATLARI
Antalya Doğalgaz Tesisat Fiyatları
Antalya doğalgaz tesisat fiyatları nelerdir, farklılıkların sebepleri,karar verirken nelere dikkat etmeliyiz, bu sorularınıza cevap bulmaya çalışacağım.

Antalya doğalgaz tesisat fiyatları nı etkileyen kalemlerden en büyük yekün tutan kalem kombidir. Kombilerin farklı modelleri ve markalarına göre fiyatlar değişmektedir. Kombiler yoğuşmalı kombiler ve yoğuşmasız kombiler olarak 2 ye ayrılmakta. Peki biz kombi seçerken yoğuşmalı kombi mi yoksa yoğuşmasız kombi mi almalıyız. Buna karar vermek için evinizin metre karesi, evinizin cephesi, ara kat mı yoksa en üst kat mı, yalıtım varmı? Bunların ne önemi var demeyin bu faktörler evinize gelecek faturayı etkileceyek şeyler. Mesela eviniz 100 m2, kuzey cephe, en üst kat ve yalıtım yok.Böyle bir eve gelecek fatura maksimum olacaktır. Bu yüzden faturanızı düşürmek için yoğuşmalıkombi almanızda fayda var. Ama eviniz 100 m2 güney cephe,ara kat ve yalıtımlı bina ise faturanız az geleceği için yoğuşmasız kombi lamanız mantıklı olur. Gelelim fiyatlara; yoğuşmalı kombi ile yoğuşmasız kombi arasında 500-1000 tl arasında fark vardır. Seçeceğiniz markaya göre de fiyat aralığı 1000 tl-3000 tl arasında değişir.

Antalya doğalgaz tesisat fiyatları nı etkileyen diğer etken ise evinizde tesisatın olup olmaması, radyatörlerinizin olup olmaması, radyatör varsa yeterimi, tesisat doğalgaza uygun mu. Görüldüğü gibi çok fazla değişken var ve bu değişkenker hep fiyatı etkileyen şeyler. Evinizin durumuna göre bu yapılacak işlemlerin minimum fiyatı 1000tl maksimum fiyatı 5000 tl arasında değişecektir.

Sonuç olarak doğalgaz yaptırmaya karar verirseniz bir uzman ile görüşüp evinize keşif yaptırmalısınız ve bütçenizide 2000 tl ile 8000 tl arasında değişecek rakamklara göre ayarlamalısınız. Yapılacak keşiften sonra net rakam ortaya çıkacaktır.